Ga naar de inhoud
Waterligging, verblijf en sfeer bij elkaar Aanbieders helder naast elkaar

Water op circa 500 meter

Village Vacances Sandaya Cap Sud

Camp du Cap Sud · Frankrijk

Village Vacances Sandaya Cap Sud ligt in Camp du Cap Sud, Frankrijk op korte afstand van de zee. Bekijk de waterligging, verblijven en voorzieningen voordat je kiest.

Bekijk aanbod

Een eerste indruk

Bekijk de camping

Village Vacances Sandaya Cap Sud – sfeerbeeld 3
Water op circa 500 meter

Waarom juist deze camping?

Dit maakt Village Vacances Sandaya Cap Sud leuk

Village Vacances Sandaya Cap Sud past vooral goed bij gezinnen met kinderen en met hond. Je vindt hier onder meer zwembad, restaurant, supermarkt.

Past goed bijGezinnen met kinderenMet hond

Hier kom je voor

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Zwemmen

Goed om te weten

  • Je kunt hier overnachten in chalet.
  • Het water ligt volgens de aanbieder op circa 500 meter van de camping.
Categorie
5 sterren
Huurverblijven
265
Zwembad
Aanwezig
Huisdieren
Toegestaan

Verblijfsmogelijkheden

Zo kun je hier verblijven

Bekijk het actuele aanbod

Chalet

Een compleet vakantieverblijf met meer comfort en je eigen buitenruimte.

Bekijk de exacte verblijfstypen 8
  • Chalet Premium 38 m2
  • Chalet op palen Premium 38 m2
  • Chalet uitzicht op zee Premium
  • Cottage Premium 33 m2
  • Cottage Maestrale Premium 33 m2
  • Cottage Maestrale Premium 40 m2
  • Cottage met spa Premium 2 slaapkamers
  • Cottage met spa Premium 3 slaapkamers

De precieze uitvoering en bezetting verschillen per reisperiode en aanbieder.

Op de camping

De voorzieningen die je vakantie makkelijker maken

  • Op de campingZwembad
  • Op de campingRestaurant
  • Op de campingSupermarkt
Bekijk alle voorzieningen

Eten & boodschappen

  • Restaurant
  • Snackbar of afhaalmaaltijden
  • Vers brood
  • Campingwinkel of supermarkt

Sanitair & gemak

  • Wasmachines
  • Laadpunt elektrische auto
  • Wifi

Voor kinderen

  • Speeltuin
  • Animatie
  • Miniclub
  • Peuterbad

Sport & ontspanning

  • Zwembad
  • Waterglijbanen of waterpark
  • Tennis
  • Fitness
Village Vacances Sandaya Cap Sud – sfeerbeeld 2

De waterkant van dichtbij

Strand en zee bij Village Vacances Sandaya Cap Sud

Een duik, een strandmiddag of gewoon lekker aan de oever zitten: dit vind je bij de camping.

Wat ligt er aan de oever?
Zandstrand.
Zwemmen
Ja, je kunt hier in natuurwater zwemmen.

Je vakantie begint hier

Waar ligt Village Vacances Sandaya Cap Sud?

Plage de Venzolasca
20215 Camp du Cap Sud
Frankrijk
Water
Water op circa 500 meter
Plaats
Camp du Cap Sud
Regio
Haute-Corse
Plan je route

Zo voelt een vakantie hier

Vakantie bij Village Vacances Sandaya Cap Sud

Bij Village Vacances Sandaya Cap Sud verblijf je in Camp du Cap Sud, met het water en de voorzieningen van de camping binnen handbereik. Voor het water loop je ongeveer 500 meter. Aan de oever vind je zandstrand.

Lees het hele verhaal

Waarom kiezen voor Village Vacances Sandaya Cap Sud?

Op de camping vind je onder meer animatie, broodjesservice, laadpunt elektrische auto en restaurant. Je kunt afwisselen tussen het zwembad en het natuurwater. Dat is prettig met kinderen, maar ook op een dag waarop je liever dicht bij je verblijf blijft. Het huidige aanbod past vooral bij gezinnen met kinderen en met hond. Voor een actieve vakantiedag zijn er mogelijkheden voor zwemmen. Reis je met kinderen, kijk dan naast het zwembad ook naar speeltuinen, animatie en de loopafstand vanaf het verblijf.

Verblijf en boeken

Overnachten kan in chalet. Een huurverblijf geeft je vaste bedden, een eigen keuken en meestal een terras. Het actuele aanbod loopt via Suncamp. Vergelijk per verblijf het aantal bedden, de buitenruimte, de ligging op het terrein en wat bij de prijs is inbegrepen. Zo voorkom je dat je alleen op de laagste prijs kiest en later ruimte of gemak mist.

De omgeving van Camp du Cap Sud

Village Vacances Sandaya Cap Sud ligt bij Camp du Cap Sud. Je verblijft in de regio Haute-Corse. Bekijk op de kaart welke plaats, markt of wandeling dichtbij ligt. Dan weet je vooraf of je voor een uitstapje de auto nodig hebt.

Village Vacances Sandaya Cap Sud – sfeerbeeld 2

Nog even checken

Veelgestelde vragen

Welke voorzieningen springen eruit?

Je vindt hier onder meer animatie, broodjesservice, laadpunt elektrische auto, restaurant, snackbar. Bekijk de volledige lijst met voorzieningen hierboven.

Hoe kun je hier overnachten?

Je kunt kiezen uit chalet. Het actuele aanbod en de bezetting verschillen per aanbieder.

Waar ligt de camping?

Village Vacances Sandaya Cap Sud ligt in Camp du Cap Sud, Frankrijk. Bekijk de kaart voor de precieze ligging en route.

Hoe dicht ligt het water bij de camping?

Water op circa 500 meter.

Prijs en beschikbaarheidbij aanbieder
Bekijk aanbod

Verder met jullie vakantie

Ontdek meer dat bij jullie past