Ga naar de inhoud
Waterligging, verblijf en sfeer bij elkaar Aanbieders helder naast elkaar

Direct aan de Middellandse Zee

Le Castellas

Sète · Frankrijk

4,0 / 540 beoordelingen bij Roan

Le Castellas ligt in Sète, Frankrijk direct aan zee. 2 aquaparken met mega glijbanen en leuk kinderbad.

Bekijk prijzen

Een eerste indruk

Bekijk de camping

Foto van Le Castellas
Direct aan de Middellandse Zee

Waarom juist deze camping?

Dit maakt Le Castellas leuk

Le Castellas past vooral goed bij gezinnen met kinderen en tieners.

Past goed bijGezinnen met kinderenTieners

Hier kom je voor

  • Stacaravan
  • Direct aan de Middellandse Zee

Goed om te weten

  • Je kunt hier overnachten in stacaravan.
  • Het campingterrein grenst aan het water.

Verblijfsmogelijkheden

Zo kun je hier verblijven

Bekijk het actuele aanbod

Stacaravan

Een eigen keuken, vaste bedden en een terras: fijn als je wat meer gemak wilt.

Bekijk de exacte verblijfstypen 2
  • camping
  • stacaravan

De precieze uitvoering en bezetting verschillen per reisperiode en aanbieder.

Op de camping

De voorzieningen die je vakantie makkelijker maken

  • VerblijvenStacaravan
Bekijk alle voorzieningen

Verblijven

  • Stacaravan

Fijn voor

  • Gezinnen met kinderen
  • Tieners
Foto van Le Castellas

De waterkant van dichtbij

Strand en zee bij Le Castellas

Een duik, een strandmiddag of gewoon lekker aan de oever zitten: dit vind je bij de camping.

Direct bij het water
Je loopt vanaf het campingterrein naar de oever.
Wat ligt er aan de oever?
Zand.
Zwemmen
Ja, je kunt hier in natuurwater zwemmen.

Zo voelt een vakantie hier

Vakantie bij Le Castellas

Le Castellas ligt in Sète. Dit is een camping voor vakantiegangers die graag zwemmen, buiten eten en veel tijd op het terrein doorbrengen. Vanaf het terrein loop je direct naar het strand aan de Middellandse Zee. Aan de oever vind je zand.

Lees het hele verhaal

Waarom kiezen voor Le Castellas?

In het natuurwater mag worden gezwommen. Kijk ter plaatse wel naar de aangegeven zwemzone en de omstandigheden van die dag. Het huidige aanbod past vooral bij gezinnen met kinderen en tieners. Bekijk ook waar het gekozen verblijf op het terrein ligt. Dicht bij het zwembad is handig, maar vaak wat levendiger.

Verblijf en boeken

Overnachten kan in stacaravan. Een huurverblijf geeft je vaste bedden, een eigen keuken en meestal een terras. Het actuele aanbod loopt via Roan en Allcamps. Vergelijk per verblijf het aantal bedden, de buitenruimte, de ligging op het terrein en wat bij de prijs is inbegrepen. Zo voorkom je dat je alleen op de laagste prijs kiest en later ruimte of gemak mist.

De omgeving van Sète

Le Castellas ligt bij Sète. Je verblijft in de regio Languedoc. Controleer voor vertrek de reistijd naar de plekken die jullie willen bezoeken. Afstanden lijken op de kaart soms korter dan ze in de praktijk zijn.

Foto van Le Castellas

Nog even checken

Veelgestelde vragen

Hoe kun je hier overnachten?

Je kunt kiezen uit stacaravan. Het actuele aanbod en de bezetting verschillen per aanbieder.

Waar ligt de camping?

Le Castellas ligt in Sète, Frankrijk. Bekijk de kaart voor de precieze ligging en route.

Hoe dicht ligt het water bij de camping?

De camping ligt direct aan de Middellandse Zee. Je loopt vanaf het terrein naar de oever.

vanaf€1.179,00
Bekijk 2 aanbieders

Verder met jullie vakantie

Ontdek meer dat bij jullie past