Ga naar de inhoud
Waterligging, verblijf en sfeer bij elkaar Aanbieders helder naast elkaar

Direct aan de Middellandse Zee

Camping del Mar

Malgrat de Mar · Spanje

Camping del Mar ligt in Malgrat de Mar, Spanje op korte afstand van de zee. Bekijk de waterligging, verblijven en voorzieningen voordat je kiest.

Bekijk aanbod

Een eerste indruk

Bekijk de camping

Camping del Mar – sfeerbeeld 3
Direct aan de Middellandse Zee

Waarom juist deze camping?

Dit maakt Camping del Mar leuk

Camping del Mar past vooral goed bij gezinnen met kinderen, met hond en rustzoekers. Je vindt hier onder meer zwembad, restaurant, supermarkt.

Past goed bijGezinnen met kinderenMet hondRustzoekers

Hier kom je voor

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Windsurfen

Goed om te weten

  • Je kunt hier overnachten in glamping, stacaravan en vakantieverblijf.
  • Het dichtstbijzijnde centrum ligt op ongeveer 2,5 kilometer.
  • Het campingterrein grenst aan het water.
Kampeerplaatsen
124
Huurverblijven
84
Dichtstbijzijnde centrum
2,5 km
Zwembad
Aanwezig
Huisdieren
Toegestaan
Toegankelijkheid
Aangepaste voorzieningen

Verblijfsmogelijkheden

Zo kun je hier verblijven

Bekijk het actuele aanbod

Glamping

Wel slapen onder doek, zonder zelf de hele kampeeruitrusting mee te nemen.

Stacaravan

Een eigen keuken, vaste bedden en een terras: fijn als je wat meer gemak wilt.

Vakantieverblijf

Bekijk de beschikbare uitvoeringen, bezetting en voorwaarden bij de aanbieder.

Bekijk de exacte verblijfstypen 7
  • Bungalow Premium Aangepast
  • Premium Bungalow
  • Bungalow Mediterrani
  • Stacaravan voor 6 personen
  • Stacaravan voor 4 personen
  • Glamping Mar 2 personen
  • Glamping Mar 4 personen

De precieze uitvoering en bezetting verschillen per reisperiode en aanbieder.

Op de camping

De voorzieningen die je vakantie makkelijker maken

  • Op de campingZwembad
  • Op de campingRestaurant
  • Op de campingSupermarkt
Bekijk alle voorzieningen

Eten & boodschappen

  • Restaurant
  • Snackbar of afhaalmaaltijden
  • Vers brood
  • Campingwinkel of supermarkt

Sanitair & gemak

  • Warme douches
  • Wasmachines
  • Laadpunt elektrische auto
  • Wifi

Voor kinderen

  • Animatie
  • Peuterbad

Sport & ontspanning

  • Zwembad
  • Fitness
Camping del Mar – sfeerbeeld 2

De waterkant van dichtbij

Strand en zee bij Camping del Mar

Een duik, een strandmiddag of gewoon lekker aan de oever zitten: dit vind je bij de camping.

Direct bij het water
Je loopt vanaf het campingterrein naar de oever.
Wat ligt er aan de oever?
Steenachtig strand.
Zwemmen
Ja, je kunt hier in natuurwater zwemmen.

Je vakantie begint hier

Waar ligt Camping del Mar?

Avenida Pomareda s/n
08380 Malgrat de Mar
Spanje
Water
Direct aan de Middellandse Zee
Plaats
Malgrat de Mar
Regio
Barcelona
Plan je route

Zo voelt een vakantie hier

Vakantie bij Camping del Mar

Camping del Mar ligt in Malgrat de Mar. Dit is een camping voor vakantiegangers die graag zwemmen, buiten eten en veel tijd op het terrein doorbrengen. Vanaf het terrein loop je direct naar het strand aan de Middellandse Zee. Aan de oever vind je steenachtig strand.

Lees het hele verhaal

Waarom kiezen voor Camping del Mar?

Op de camping vind je onder meer animatie, broodjesservice, laadpunt elektrische auto en restaurant. Je kunt afwisselen tussen het zwembad en het natuurwater. Dat is prettig met kinderen, maar ook op een dag waarop je liever dicht bij je verblijf blijft. Het huidige aanbod past vooral bij gezinnen met kinderen, met hond en rustzoekers. Voor een actieve vakantiedag zijn er mogelijkheden voor windsurfen, zeilen en zwemmen. Bekijk ook waar het gekozen verblijf op het terrein ligt. Dicht bij het zwembad is handig, maar vaak wat levendiger.

Verblijf en boeken

Overnachten kan in glamping, stacaravan en vakantieverblijf. Een huurverblijf geeft je vaste bedden, een eigen keuken en meestal een terras. Met glamping of een huurtent slaap je onder doek zonder alle kampeerspullen zelf mee te nemen. Het actuele aanbod loopt via Suncamp en Allcamps. Vergelijk per verblijf het aantal bedden, de buitenruimte, de ligging op het terrein en wat bij de prijs is inbegrepen. Zo voorkom je dat je alleen op de laagste prijs kiest en later ruimte of gemak mist.

De omgeving van Malgrat de Mar

Camping del Mar ligt bij Malgrat de Mar. Je verblijft in de regio Barcelona. Het dichtstbijzijnde centrum ligt op ongeveer 2,5 kilometer. Controleer voor vertrek de reistijd naar de plekken die jullie willen bezoeken. Afstanden lijken op de kaart soms korter dan ze in de praktijk zijn.

Camping del Mar – sfeerbeeld 2

Nog even checken

Veelgestelde vragen

Welke voorzieningen springen eruit?

Je vindt hier onder meer animatie, broodjesservice, laadpunt elektrische auto, restaurant, snackbar. Bekijk de volledige lijst met voorzieningen hierboven.

Hoe kun je hier overnachten?

Je kunt kiezen uit glamping, stacaravan en vakantieverblijf. Het actuele aanbod en de bezetting verschillen per aanbieder.

Waar ligt de camping?

Camping del Mar ligt in Malgrat de Mar, Spanje. Bekijk de kaart voor de precieze ligging en route.

Hoe dicht ligt het water bij de camping?

De camping ligt direct aan de Middellandse Zee. Je loopt vanaf het terrein naar de oever.

Prijs en beschikbaarheidbij aanbieder
Bekijk 2 aanbieders

Verder met jullie vakantie

Ontdek meer dat bij jullie past